wyrazisty smak sera

Biały, żółty, topiony, pleśniowy, cudownie ciągnący się, aromatyczny, wyrazisty… określeń sera możemy podać naprawdę wiele, ale ostatnio daliśmy się zaskoczyć fantastycznie chrupiącym serem suszonym… mrozem! Tak! Tego jeszcze nie było, ale przecież nikt nie potrafi tak pysznie zaskoczyć jak MixIt. Oni wiedzą czym jest prawdziwe #serowelove.

Cudowna przekąska pełna smaku, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie i niezależnie od wszystkiego cieszyć się swoimi ulubionymi smakami. A jest w czym wybierać! Każdy smakosz sera znajdzie perełkę w sam raz dla siebie.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Masz ochotę na wyrazisty smak? Crunchy Cheese: chrupiący kozi ser – niemożliwe? A jednak! Najprawdziwszy w świecie, cudownie aromatyczny, pysznie zdrowy – czy można chcieć czegoś więcej? Owszem… wygody. Ale w MixIt pomyśleli i o tym. Ser zapakowany jest w wygodne pudełeczko idealne na drogę, na uczelnię czy do pracy albo po prostu, jako przekąska w sam raz do ulubionego serialu. Masz ochotę na coś innego? Jeszcze bardziej wyrazistego, wyrafinowanego i niebanalnego? Crunchy Cheese: White cheddar & Red Liecester – ser suszony mrozem to chrupiąca odpowiedź na Twoje potrzeby. Charakterystyczny smak rodem prosto z Anglii, a do tego jedyny w swoim rodzaju, soczyście pomarańczowy kolor. Idealny smak do owoców, ale i do piwa. Czy znasz coś co umili Wam wieczór ze znajomymi bardziej niż chrupiący przysmak?

Trójca serowa

A co, jeśli nie możesz się zdecydować? Tak to czasem bywa, że najtrudniejsza jest decyzja. Ale po co rezygnować z czegokolwiek, jeśli można mieć wszystko? Crunchy Cheese: Gouda, Cheddar, Emmentaler to święta trójca serowa i co najlepsze, gdy wybierasz je w wersji suszonej od MixIt cieszysz się nimi wszystkimi na raz. Jedno pudełeczko w magiczny sposób mieści w sobie wszystkie wspaniałości tych trzech kultowych smaków. Każdy wielbiciel sera zaczynał właśnie od nich, ale też każdy powrót do tych tradycyjnych smaków, to prawdziwa wycieczka sentymentalna. Zwłaszcza, jeśli tak, jak w tym przypadku, są to produkty bez sztucznych dodatków, aromatów i barwników. Przed wami najczystszy, najbardziej żółty z żółtych serów na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz