nawodnienie ciala

Dbanie o nawilżenie i nawodnienie każdego dnia jest kluczowe. Wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie. Należy pamiętać, że wszystkie działania człowieka mają wpływ na środowisko, w którym żyjemy. SANPLAST SA poza celami biznesowymi, przykłada uwagę do środowiska naturalnego i tworzy produkty i rozwiązania w taki sposób, aby zastosowana technologia także sprzyjała naturze.

DZIAŁAMY ECO. W produktach SANPLAST wykorzystuje Glass Protect, który w pośredni sposób przekłada się na ekologię. Jest to technologia, dzięki której szkło kabiny prysznicowej można łatwiej utrzymać w czystości. System działa dzięki modyfikacji chemicznych i fizycznych właściwości szkła. Rozwiązanie zostało opracowane przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe SANPLAST i poddane wielu testom jakości. Nawet pojedyncza zmiana, może wpłynąć zarówno na portfel użytkownika jak i na środowisko. SANPLAST stara się wpłynąć na lepszy standard codziennego życia. Pamiętaj o oszczędzaniu wody – bądź ECO zaangażowany.

Poznaj i zastosuj. Proste sposoby ograniczające zużycie wody w letnie dni:

PO PIERWSZE

Wybierz prysznic, zamiast wanny. Nawet gdy jesteśmy zmuszeni do kąpieli kila razy
w ciągu dnia, PAMIĘTAJ o czasie spędzonym pod prysznicem. Stosuj do kąpieli środki mniej pieniące. Pomogą i Tobie i środowisku;

PO DRUGIE

Postaw na technologię Glass Protect;

PO TRZECIE

Przy porannej i wieczornej pielęgnacji upewnij się, że woda odkręcona jest tylko wtedy kiedy
to konieczne;

PO CZWARTE

Upewnij się, czy baterie są szczelne. W razie potrzeby, nie zwlekaj i wymień na nowe.

Dobre samopoczucie i pozytywny wpływ na środowisko są wyciągnięcie ręki. Powstaje coraz więcej produktów i urządzeń, które Ci w tym pomogą. Postaw na dbanie o siebie latem, gdy skóra najbardziej tego potrzebuje. Nawodnienie w czasie upalnych dni, jest koniecznością. Pamiętaj o zachowaniu balansu wewnętrznego jak i zewnętrznego. Zabierz butelkę z wodą, gdy wychodzisz z domu.
Pij wodę nawet gdy nie czujesz pragnienia. I najważniejsze, rób wszystko świadomie myśląc
o przyszłych pokoleniach.

Jest wiele sposobów, zmienników dotychczasowych przyzwyczajeń. Chęć i zdanie sobie sprawy z istoty tej sprawy to kluczowy pierwszy krok ku lepszemu JUTRO.

Dodaj komentarz