opalająca się kobieta

Kiedy długo wyczekiwany urlop kusi wakacyjnym słońcem, ciężko jest się oprzeć, aby nie skorzystać z relaksujących kąpieli słonecznych. Jednakże jak wiemy, długotrwała ekspozycja na słońce ma negatywny wpływ na stan skóry. Często po urlopie, potrzebuje ona silnej regeneracji. Zauważamy wtedy, że stała się przesuszona, pojawiły się na niej zmarszczki, jest mniej sprężysta. Jak przywrócić skórze dobrą kondycję po wakacjach? Wyjaśniamy!

Nieuchronne uszkodzenia po urlopie

O negatywnym wpływie promieni słonecznych na skórę nie trzeba przypominać. Istnieje kilka podstawowych zasad, którymi warto się kierować, aby zachować skórę w zdrowiu. Jednakże często mimo naszych starań, stosowania filtrów SPF, kapeluszy, bawełnianej ochronnej odzieży, po urlopie i tak widzimy, że skóra wymaga regeneracji. Jeśli po powrocie z wakacji zauważamy, że skóra się postarzała, pojawiły się zmarszczki i przesuszenia – warto wybrać się na profesjonalny zabieg w gabinecie. Co wybrać?

 

Doskonała bioregeneracja!

Aby przywrócić skórze doskonałą kondycję wypróbuj zabieg Sunekos 200. Jest to preparat, zawierający PLAATFORM – sekretny patent na piękno będący unikalnym, opatentowanym połączeniem kwasu hialuronowego oraz 6 aminokwasów. Sunekos 200 stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, zatem doskonale wpływa na stan naszej skóry. Jak działa Sunekos 200? Jego zadaniem jest pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny, co pozytywnie przekłada się na elastyczność i napięcie skóry. Wskutek działania preparatu następuje wygładzenie zmarszczek, poprawa jędrności, nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, jej rozświetlenie i wygładzenie. Produkt sprawia, że skóra wygląda młodziej i staje się bardziej promienna. Podaje się go metodą iniekcji, najlepiej w serii 4 zabiegów.  To doskonała metoda, którą można zastosować już po powrocie z urlopu, ale również można wykonać ją przed wyjazdem, wtedy skóra będzie nawilżona i mniej podatna na negatywne czynniki powodujące jej starzenie się.

 

Ukojenie dla skóry zawsze pod ręką

Kiedy potrzebujesz szybkiego ratunku dla skóry poparzonej słońcem, miej zawsze przy sobie Sunekos Post Laser Cream. To produkt o opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów i kwasu hialuronowego, bazuje na tym samym składzie co preparat do iniekcji Sunekos 200, jest więc doskonałym uzupełnieniem kuracji regenerującej skórę. Krem przynosi skórze ukojenie, zmniejsza rumień i obrzęk, nawilża, przyspiesza gojenie po laseroterapii, ale doskonale sprawdzi się też, gdy przesadziliśmy ze słońcem. Zapewnia szybką poprawę stanu uszkodzonej skóry. Wspomaga fizjologiczny proces jej naprawy. Jest więc niezbędny, gdy czujemy, że wymaga ona posłonecznej regeneracji.

 

O tym pamiętaj!

Zbyt długie przebywanie na słońcu może negatywnie wpływać na zdrowie i stan skóry. Aby organizm wytworzył niezbędną dawkę witaminy D, potrzeba mu zaledwie 20 minut wystawienia na słońce. Aby cieszyć się piękną i młodą skórą jak najdłużej, unikaj długiej ekspozycji na słońce. Podczas upalnych dni ochraniaj skórę, zabezpiecz ją przed promieniami UV i pij duże ilości wody – to również wpłynie na jej stan w przyszłości.

Dodaj komentarz