lazienka

Chcesz zamontować kabinę prysznicową i zastanawiasz się, jaka najlepiej będzie pasowała do wnętrza? Mamy na to sposób! Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji, dzięki której jeszcze przed zakupem, sprawdzisz na telefonie lub tablecie, jak wybrany przez ciebie model będzie prezentował się w łazience. Taką możliwość daje nowość w ofercie Radaway, czyli aplikacja ShowerAR.

ShowerAR to nowoczesne narzędzie pozwalające na zeskanowanie przestrzeni widzianej przez kamerę i przeniesienie jej na obraz 3D. Co więcej, program jest w stanie oszacować odległości i wymiary znajdujących się we wnętrzu obiektów z dokładnością do paru milimetrów. Dzięki temu prezentowane kabiny mają rzeczywiste rozmiary, a to z kolei przekłada się na doskonały efekt tworzonej wizualizacji.

Ogromnym atutem aplikacji jest fakt, że jest bezpłatna oraz bardzo łatwa w użyciu

Każdy, kto posiada urządzenie mobilne – telefon lub tablet, w zaledwie kilku krokach ma szansę zobaczyć, jak będzie wyglądać wybrana przez niego kabina prysznicowa we własnej łazience. Po zainstalowaniu ShowerAR na urządzeniu, wystarczy wyszukać interesujący produkt i umieścić go w uprzednio zeskanowanej przestrzeni. Kabinę można dowolnie przestawiać i dostosowywać do wnętrza, a nawet od razu ją spersonalizować, zmieniając np. wariant szkła z jakiego jest wykonana. Bezpośrednio w programie warto tworzyć też tzw. kolekcje ulubionych produktów, dzięki którym z łatwością porównamy ich widok w rozszerzonej rzeczywistości, by wybrać ten najbardziej odpowiadający naszym gustom i potrzebom.

Co warto zaznaczyć – aplikacja jest w pełni bezpieczna. Urządzenie nie rejestruje wizerunku ani otoczenia.  ShowerAR wykorzystuje widziany obraz jedynie w celu stworzenia przestrzeni 3D oraz umieszczenia w niej obiektu 3D (produktu Radaway). Wszelkie grafiki, obrazy i informacje podczas działania aplikacji są automatycznie usuwane po jej zamknięciu lub w trakcie, gdy niezbędne jest odzyskanie „pamięci” w urządzeniu.

– W Radaway przywiązujemy dużą wagę do wygody klientów, dlatego z ogromną dbałością podchodzimy do estetyki i funkcjonalności projektowanych produktów. Teraz ten komfort podnosimy jeszcze bardziej, proponując nowoczesne narzędzie, z którego z łatwością skorzystają także osoby stroniące na co dzień od nowinek technologicznych. Aplikację ShowerAR zaprogramowaliśmy w taki sposób, by każdy miał szansę zobaczyć na ekranie telefonu kabinę w swojej łazience – za pomocą kliku kliknięć i bez skomplikowanych działań – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Dodaj komentarz